Cantinho Dos Luz
Willa Cantinho Dos Luz Itariri leży 7 km od tętniących życiem miejsc handlowych, takich jak Praça Flórida, a jego Goście mogą korzystać z prywatnego parkingu samochodowego.
Akwarium w Peruibe znajduje się w ciągu prawie 15 min jazdy samochodem od domu wakacyjnego, a Praca Ambrosio Baldim jest w 6 km. Willa zapewnia również dostęp do takich miejsc kultu jak Igreja Matriz São João Batista, w 8 km.
Willa Cantinho Dos Luz oferuje widoki na ogród.
Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki w kuchni w obiekcie.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy willa Cantinho Dos Luz posiada bezprzewodowy internet?
Tak, willa Cantinho Dos Luz oferuje Wi-Fi. - ❓
Czy willa Cantinho Dos Luz akceptuje zwierzęta?
Willa Cantinho Dos Luz nie jest przyjazna zwierzętom.